МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Месец: м.г

Украинскиот претседател Володимир Зеленски рече дека неговата земја работи на зголемување на своите способности за беспилотни летала, додека Украина се...

Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial