МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Месец: м.г

Лидерот на босанските Срби Милорад Додик по враќањето во Босна и Херцеговина го пофали рускиот претседател Владимир Путин нарекувајќи го...

Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial