МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Месец: м.г

Владата го осуди чинот, но нема одговор од каде знаат дека запаленото „ауди“ го возел вицепремиерот Артан Груби. Наместо точни...

Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial