Нова страница за информации

Република

Претседателот Стево Пендаровски денеска ја прими европратеничката и лидерка на Прогресивната алијанса на социјалдемократи во Европскиот Парламент, Ираче Гарсија Перез. На средбата беа разменети...

Општата болница „Борка Талески“ во Прилеп денеска доби донација – амбулантно возило. Станува збор за донација обезбедена од турската агенција...

Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial