МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Ќе направиме поинаква Македонија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од Штип порача дека за два дена ќе победат на изборите и ќе направат поинаква Македонија, а не понижена и омаловажена. Мицкоски се осврна на изминатите денови во кампањата и изјави дека се мотивирани бидејќи ја препознале поддршката од народот.

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial