Нова страница за информации

Маж изгоре во пожар во стан во Штип

Изгорено машко тело вчера било пронајдено во стан на бул.„ЈНА“ во Штип, каде избувнал пожар. Телото го пронашле пожарникарите додека го гаснеле пожарот.

Увид на лице место извршила екипа од СВР-Штип и Јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial