МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Утре две улици во Кисела Вода без струја

По известување од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, Општина Кисела Вода информира дека утре во временскиот период од 08:30 до 14:00 часот заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, без струја ќе бидат корисниците од делови од улиците „Лав Толстој“ и „Ефтим Спространов“.

 

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial