МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Уапсен претседателот на „Вистинска Црна Гора“: Мило, битанго готов си (видео)

Претседателот на „Вистинска Црна Гора“,  Марко Милачиќ беше уапсен утрово на аеродромот во Голубовци, при излегувањето од авион.

Додека ја напуштал аеродромската зграда со багаж, тој бил пречекан од полицајците кои му рекле дека е уапсен, а потоа му ставиле лисици на рацете.

„Мило Ѓукановиќ, готов си, битанго!“, Рече Милачиќ додека влегол во полициското возило.

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial