МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Советот на Општина Кисела Вода ја одржа 37 пленарна седница

На 37-мата пленарна седница на Советот на Општина Кисела Вода која се одржа денес, на 30 април, 2020 година, се усвои следниот дневен ред:

  1. Информација за состојбата со COVID-19- Корона вирус на територија на Општина Кисела Вода со предлог мерки и заклучоци
  2. Предлог-одлука за намера за користење на грант средства од Проектот за подобрување на општински услуги-МСИП
Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial