МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Османи: Со Бугарија се уште немаме согласност за отворените прашања

Со Бугарија се уште немаме согласност за отворените прашања, изјави министерот за надворешни работи Бујар Османи,потенцирајќи дека со другите 26 земји се усогласиле околу преговарачката рамка .

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial