МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Нова „бомба“: Заев зборува за предмети на СЈО

На интернет денеска се појави нова аудио-бомба на која се слуша гласот на лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

-Паѓа „Tалир 2“, паѓа „Поштенска банка“, паѓаат еден куп предмети, паѓа на Али Ахмети попис, но тој е ризикот… говори меѓу другото Заев.

Целиот разговор може да се слушне на следниот линк.

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial