МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Калајџиев: Јанева ги делела бонусите од ракав

Јанева ги делела од ракав бонусите во СЈО, смета професорот Калајџиев, според кој надоместот за доверливоста не е оправдување за високите суми од 22 илјади евра кои на годишно ниво ги добивале обвинителите до СЈО.

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial