МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Геровски: Не се чувствувам безбедно

По изјавата на Заев дека суетен новинар не може да ја урне владата, новинарот што ја обелодени аферата „Рекет” Бранко Геровски синоќа напиша дека не се чувствува безбедно.

Тoj вели дека бил мета на организирани напади од „сдсмовски ботови“.

„Се прашувам дали ноќеска треба да очекувам партиската војска да ми тропне на врата или нешто уште пострашно да се случи пишува Геровски .

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial