МЕДИАЦЕНТАР

Нова страница за информации

Бојан Јовановски останува во притвор

Апелациониот суд ја отфрли жалбата по одлуката на кривичниот за продолжување на притворот на Боки 13.

Апелација смета дека се исполнети два од условите, односно можност за бегство и да го повтори делото.

Ве молиме следете не и стиснете лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Sekerko All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial